Продукція > EPCOS / TDK > B84143A0050R021
B84143A0050R021
B84143A0050R021 EPCOS / TDK
B84143A_R021.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Line Filters 50A 760/440V 3-LINE
на замовлення 1 шт:
термін постачання 180-189 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 760V/440VAC 50A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M6), Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: cUL, UL, Voltage - Rated AC: 760V, 440V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 50 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84143A0050R021 B84143A0050R021 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B84143A_R021.pdf Description: LINE FILTER 760V/440VAC 50A CHAS
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Termination Style: Terminal Block, Threaded Post (M6)
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: cUL, UL
Voltage - Rated AC: 760V, 440V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 50 A