B84143A0080R410
B84143A0080R410 EPCOS - TDK Electronics
B84143A_R410.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 80A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cUL, UL
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V
Current: 80 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 80A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cUL, UL, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Ground/Neutral): 520 V, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 300 V, Current: 80 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84143A0080R410 B84143A0080R410 Виробник : EPCOS / TDK B84143A_R410.pdf Power Line Filters 3-LINE EMC FILTER 80A 300/520V