B84143A25R105
B84143A25R105 TDK ELECTRONICS
b84143a_r105.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Power Line Filter EMC 50Hz/60Hz 25A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
Написати відгук