B84143A35R106
B84143A35R106 TDK ELECTRONICS
b84143a_r106.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Power Line Filter EMC 50Hz/60Hz 35A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
Написати відгук