B84143A50R106
B84143A50R106 TDK ELECTRONICS
b84143a_r106.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Power Line Filter EMC 50Hz/60Hz 50A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
Написати відгук