B84143A50R107
B84143A50R107 TDK ELECTRONICS
b84143a_r107.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Power Line Filter EMC 50Hz/60Hz 50A 520VAC Terminal Block Chassis Mount
Написати відгук