B84143A90R105
B84143A90R105 TDK ELECTRONICS
b84143a_r105.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Power Line Filter 50Hz/60Hz 90A 520VAC Terminal Block Flange Mount
Написати відгук