B84143B0050R000
B84143B0050R000 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_R000.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 440V/250VAC 50A CHAS
Packaging: Bulk
Configuration: Two Stage
Termination Style: Terminal Block
Applications: Inverters, Power Drive Systems
Approval Agency: CSA, UL
Voltage - Rated AC: 440V, 250V
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Current: 50 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 440V/250VAC 50A CHAS, Packaging: Bulk, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Termination Style: Terminal Block, Applications: Inverters, Power Drive Systems, Approval Agency: CSA, UL, Voltage - Rated AC: 440V, 250V, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Current: 50 A.