B84143B0150R110
B84143B0150R110 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_R110.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 520/300VAC 150A CHAS
Packaging: Tray
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: General Purpose
Approval Agency: ENEC
Voltage - Rated AC: 520V, 300V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 150 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520/300VAC 150A CHAS, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: General Purpose, Approval Agency: ENEC, Voltage - Rated AC: 520V, 300V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 150 A.