Продукція > EPCOS / TDK > B84143B0320S080
B84143B0320S080
B84143B0320S080 EPCOS / TDK
B84143B_S080_B_K_S081.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Line Filters ENTSTOERFILTER 3X320A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520/300VAC 320A CHAS, Packaging: Tray, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Approval Agency: cUR, UR, Voltage - Rated AC: 520V, 300V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 320 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B84143B0320S080 B84143B0320S080 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B84143B_S080_B_K_S081.pdf Description: LINE FILTER 520/300VAC 320A CHAS
Packaging: Tray
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Approval Agency: cUR, UR
Voltage - Rated AC: 520V, 300V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 320 A