B84143B0320S081
B84143B0320S081 EPCOS - TDK Electronics
B84143B_S080_B_K_S081.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 320A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 130µH
Configuration: Two Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Post
Applications: General Purpose
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V
Current: 320 A
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 320A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 130µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Two Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Post, Applications: General Purpose, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 440 V, Current: 320 A.