B84143B400S20
B84143B400S20 TDK ELECTRONICS
b84143b_s020_s024.pdf
Виробник: TDK ELECTRONICS
Power Line Filter 50Hz/60Hz 400A 530VAC Threaded Stud Flange Mount
Написати відгук