B84143V0006R231
B84143V0006R231 EPCOS - TDK Electronics
b84143v_r_s231.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 230V/400VAC 6A CHASS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Voltage - Rated AC: 230V, 400V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Part Status: Active
Current: 6 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 230V/400VAC 6A CHASS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Voltage - Rated AC: 230V, 400V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Part Status: Active, Current: 6 A.