B84143V0018R230
B84143V0018R230 EPCOS - TDK Electronics
B84143V_R_S230.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 690V/400VAC 18A CHAS
Packaging: Box
Filter Type: Three Phase (Delta)
Mounting Type: Chassis Mount
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: General Purpose
Approval Agency: cURus
Voltage - Rated AC: 690V, 400V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 18 A
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 690V/400VAC 18A CHAS, Packaging: Box, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: General Purpose, Approval Agency: cURus, Voltage - Rated AC: 690V, 400V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 18 A.