B85111A2503B500 EPCOS - TDK Electronics
duko.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 0.05UF 20% 600V
Tolerance: ±20%
Packaging: Bulk
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.945" Dia x 1.772" L (24.00mm x 45.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Thread Size: M6
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 60dB @ 100MHz
Capacitance: 0.05 µF
Current: 50 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.05UF 20% 600V, Tolerance: ±20%, Packaging: Bulk, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.945" Dia x 1.772" L (24.00mm x 45.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Thread Size: M6, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 60dB @ 100MHz, Capacitance: 0.05 µF, Current: 50 A.