B85121A2103B250 EPCOS - TDK Electronics
duko.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 0.01UF 20% 600V
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Axial, Bushing
Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.362" L (20.00mm x 60.00mm)
Mounting Type: Bolt
Thread Size: M12
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Part Status: Obsolete
Capacitance: 10000 pF
Current: 25 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.01UF 20% 600V, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Axial, Bushing, Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.362" L (20.00mm x 60.00mm), Mounting Type: Bolt, Thread Size: M12, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Part Status: Obsolete, Capacitance: 10000 pF, Current: 25 A.