B85121A2253B250 EPCOS - TDK Electronics
duko.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 0.025UF 600V AXIAL
Packaging: Bulk
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Axial - Threaded Terminals
Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.362" L (20.00mm x 60.00mm)
Mounting Type: Bolt Mount
Thread Size: M4
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 55dB @ 100MHz
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.025 µF
Current: 25 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.025UF 600V AXIAL, Packaging: Bulk, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Axial - Threaded Terminals, Size / Dimension: 0.787" Dia x 2.362" L (20.00mm x 60.00mm), Mounting Type: Bolt Mount, Thread Size: M4, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 55dB @ 100MHz, Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.025 µF, Current: 25 A.