B85121A2253C160
B85121A2253C160 EPCOS - TDK Electronics
B85121_Series_Rev_Aug2013.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: CAP FEEDTHRU 0.025UF 600V AXIAL
Packaging: Tray
Tolerance: ±20%
Voltage - Rated: 600V
Package / Case: Axial, Bushing
Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm)
Thread Size: M10x0.75
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Insertion Loss: 55dB @ 100MHz
Part Status: Obsolete
Capacitance: 0.025 µF
Current: 16 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP FEEDTHRU 0.025UF 600V AXIAL, Packaging: Tray, Tolerance: ±20%, Voltage - Rated: 600V, Package / Case: Axial, Bushing, Size / Dimension: 0.630" Dia x 1.181" L (16.00mm x 30.00mm), Thread Size: M10x0.75, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Insertion Loss: 55dB @ 100MHz, Part Status: Obsolete, Capacitance: 0.025 µF, Current: 16 A.