B86305L0021R000 EPCOS - TDK Electronics
b86305l.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 520VAC 21A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 1.4mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 21 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520VAC 21A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 1.4mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 21 A.
Інші пропозиції B86305L0021R000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86305L0021R000 B86305L0021R000 Виробник : EPCOS / TDK b86305l.pdf Power Line Filters 3 Phase Line Reactor 21A, 1.4mH