B86305L0075S000
B86305L0075S000 EPCOS - TDK Electronics
B86305L.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 520VAC 75A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 400µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cURus
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 75 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520VAC 75A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 400µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cURus, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 75 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86305L0075S000 B86305L0075S000 Виробник : EPCOS / TDK B86305L.pdf?ref_disty=digikey Power Line Filters LN REACTR 75A 0.4mH