B86305L0100S000
B86305L0100S000 EPCOS - TDK Electronics
B86305L.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 130µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 100 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 100A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 130µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 100 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86305L0100S000 B86305L0100S000 Виробник : EPCOS / TDK B86305L.pdf?ref_disty=digikey Power Line Filters Line choke 100A, 0,3mH