Продукція > EPCOS / TDK > B86305L0230S000
B86305L0230S000
B86305L0230S000 EPCOS / TDK
B86305L.pdf?ref_disty=digikey
Виробник: EPCOS / TDK
Power Line Filters Line reactor 230A, 0,3mH
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT, Packaging: Bulk, Inductance: 130µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Applications: Converter, Approval Agency: cURus, Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz, Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V, Current: 230 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86305L0230S000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B86305L.pdf?ref_disty=digikey Description: LINE FILTER 230A CHASSIS MOUNT
Packaging: Bulk
Inductance: 130µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block
Applications: Converter
Approval Agency: cURus
Frequency - Operating: 50 ~ 60Hz
Voltage - Rated AC (Phase to Phase): 520 V
Current: 230 A