Продукція > EPCOS / TDK > B86306A0014R000
B86306A0014R000
B86306A0014R000 EPCOS / TDK
B86306A.pdf
Виробник: EPCOS / TDK
Power Line Filters Line reactor 14A, 2,27mH
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520VAC 14A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 2.27mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: Converter, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 14 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86306A0014R000 Виробник : EPCOS - TDK Electronics B86306A.pdf Description: LINE FILTER 520VAC 14A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 2.27mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: Converter
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 14 A