B86306A0029R000 EPCOS - TDK Electronics
B86306A.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 520VAC 29A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 1.13mH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: Converter
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 29 A
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520VAC 29A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 1.13mH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: Converter, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 29 A.
Інші пропозиції B86306A0029R000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86306A0029R000 B86306A0029R000 Виробник : EPCOS / TDK B86306A.pdf Power Line Filters Line reactor 29A, 1,13mH