B86306A0060S000 EPCOS - TDK Electronics
B86306A.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 520VAC 60A CHASSIS
Packaging: Box
Inductance: 460µH
Configuration: Single Stage
Operating Temperature: -25°C ~ 100°C
Termination Style: Terminal Block, Wire Leads
Applications: Converter
Voltage - Rated AC: 520V
Frequency - Operating: 50/60Hz
Current: 60 A
Написати відгук
Description: LINE FILTER 520VAC 60A CHASSIS, Packaging: Box, Inductance: 460µH, Filter Type: Three Phase (Delta), Mounting Type: Chassis Mount, Configuration: Single Stage, Operating Temperature: -25°C ~ 100°C, Termination Style: Terminal Block, Wire Leads, Applications: Converter, Voltage - Rated AC: 520V, Frequency - Operating: 50/60Hz, Current: 60 A.
Інші пропозиції B86306A0060S000
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86306A0060S000 B86306A0060S000 Виробник : EPCOS / TDK B86306A.pdf Power Line Filters Line choke 60A, 0,46mH