B86306A0143S000
B86306A0143S000 EPCOS - TDK Electronics
B86306A.pdf
Виробник: EPCOS - TDK Electronics
Description: LINE FILTER 520VAC 143A CHASS
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
B86306A0143S000 B86306A0143S000 Виробник : EPCOS / TDK B86306A.pdf Power Line Filters Line choke 143A, 0,34mH