Продукція > APACER > B92.22CHGV.00324
B92.22CHGV.00324
B92.22CHGV.00324 Apacer
Apacer_PT220_M280_BiCS5_B92_22CXGX_XXXXX_Spec_v1_6-3107455.pdf
Виробник: Apacer
Solid State Drives - SSD PCIe NVMe Gen3x4 BICS5 128GB
на замовлення 5 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PCIE NVME GEN3X4 BICS5 128GB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.58mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 810mA, Form Factor: PCIe 2.0, Speed - Read: 1.1GB/s, Speed - Write: 550MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.58mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 810mA