B92.22CJGV.00221
B92.22CJGV.00221 Apacer Memory America
Apacer%20PT220-M280%20BiCS5_B92.22CXGX.XXXXX_Spec_v1.6.pdf
Виробник: Apacer Memory America
Description: PCIE NVME GEN3X4 BICS5 256GB
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.58mm
Memory Size: 256GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC)
Type: NVMe
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 3.3V
Current - Max: 1.17A
Form Factor: PCIe 2.0
Speed - Read: 2.2GB/s
Speed - Write: 1.06GB/s
Part Status: Active
на замовлення 3 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PCIE NVME GEN3X4 BICS5 256GB, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 80.00mm x 22.00mm x 2.58mm, Memory Size: 256GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (TLC), Type: NVMe, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 3.3V, Current - Max: 1.17A, Form Factor: PCIe 2.0, Speed - Read: 2.2GB/s, Speed - Write: 1.06GB/s, Part Status: Active.