B992AS-150M=P3
B992AS-150M=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 15uH 41mOhms 3.3A +/-20%
на замовлення 495 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук