B992AS-1R3N=P3
B992AS-1R3N=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 1.3uH 14mOhms 11A +/-30%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук