B992AS-221M=P3
B992AS-221M=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 220uH 560mOhms 0.83A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук