B992AS-2R7N=P3
B992AS-2R7N=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 2.7uH 17mOhms 7.7A +/-30%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук