B992AS-330M=P3
B992AS-330M=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 33uH 120mOhms 2.1A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук