B992AS-680M=P3
B992AS-680M=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 68uH 210mOhms 1.5A +/-20%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук