B992AS-6R8N=P3
B992AS-6R8N=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 6.8uH 28mOhms 4.8A +/-30%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук