B992AS-8R2N=P3
B992AS-8R2N=P3 Murata Electronics
ds84lcb_ds85lcb_ds86c-606159.pdf
Виробник: Murata Electronics
Fixed Inductors 8.2uH 30mOhms 4.4A +/-30%
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук