BA1-B2-10-050-121-C Carling Technologies
Виробник: Carling Technologies
Description: CIRCUIT BREAKER
Packaging: Bulk
Current Rating (Amps): 50mA
Mounting Type: Panel Mount
Illumination: None
Actuator Type: Lever
Approval Agency: CCC, CSA, UL
Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay)
Voltage Rating - AC: 277 V
Voltage Rating - DC: 80 V
Number of Poles: 1
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CIRCUIT BREAKER, Packaging: Bulk, Current Rating (Amps): 50mA, Mounting Type: Panel Mount, Illumination: None, Actuator Type: Lever, Approval Agency: CCC, CSA, UL, Breaker Type: Magnetic (Hydraulic Delay), Voltage Rating - AC: 277 V, Voltage Rating - DC: 80 V, Number of Poles: 1.