BA33BC0WFPE2
Код товару: 140166
Додати до обраних Обраний товар
Виробник:
Мікросхеми > Стабілізатори напруги лінійні
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BA33BC0WFP-E2 BA33BC0WFP-E2 Виробник : Rohm Semiconductor baxxbc0-e.pdf LDO Regulator Pos 3.3V 1A 5-Pin(4+Tab) TO-252 T/R
на замовлення 462 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 126
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 126
BA33BC0WFP-E2 BA33BC0WFP-E2 Виробник : ROHM Semiconductor datasheet?p=BA33BC0WFP&dist=Digi-key&media=referral&source=digi-key.com&campaign=Digi-key LDO Voltage Regulators REG 1A 3.3V
Мінімальне замовлення: 3
на замовлення 842 шт:
Мінімальне замовлення: 99
на замовлення 183 шт:
Мінімальне замовлення: 102
BA33BC0WFP-E2 BA33BC0WFP-E2 Виробник : Rohm Semiconductor datasheet?p=BA33BC0WFP&dist=Digi-key&media=referral&source=digi-key.com&campaign=Digi-key Description: IC REG LINEAR 3.3V 1A TO252-5
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: TO-252-5, DPak (4 Leads + Tab), TO-252AD
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C
Output Configuration: Positive
Current - Quiescent (Iq): 0.5 mA
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Supplier Device Package: TO-252-5
Voltage - Output (Min/Fixed): 3.3V
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 55dB (120Hz)
Protection Features: Over Current, Over Temperature
Current - Supply (Max): 900 µA
Мінімальне замовлення: 2
на замовлення 11 шт:
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: Fixed
Mounting Type: Surface Mount
Current - Output: 1A
Output Configuration: Positive
Voltage - Input (Max): 16V
Number of Regulators: 1
Control Features: Enable
Part Status: Active
PSRR: 55dB (120Hz)