Продукція > INFINEON > BAR50-02L E6327
BAR50-02L E6327 Infineon
Виробник: Infineon
TSLP-2-1
на замовлення 570000 шт:
термін постачання 14-28 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF DIODE PIN 50V 250MW TSLP-2, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: SOD-882, Diode Type: PIN - Single, Operating Temperature: 150°C (TJ), Capacitance @ Vr, F: 0.4pF @ 5V, 1MHz, Resistance @ If, F: 4.5Ohm @ 10mA, 100MHz, Voltage - Peak Reverse (Max): 50V, Supplier Device Package: PG-TSLP-2-1, Current - Max: 100 mA, Power Dissipation (Max): 250 mW.
Інші пропозиції BAR50-02L E6327
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BAR 50-02L E6327 BAR 50-02L E6327 Виробник : Infineon Technologies bar50series.pdf?folderId=db3a304314dca3890114fea780a30a91&fileId=db3a304314dca3890114fea7dd410a92 Description: RF DIODE PIN 50V 250MW TSLP-2
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: SOD-882
Diode Type: PIN - Single
Operating Temperature: 150°C (TJ)
Capacitance @ Vr, F: 0.4pF @ 5V, 1MHz
Resistance @ If, F: 4.5Ohm @ 10mA, 100MHz
Voltage - Peak Reverse (Max): 50V
Supplier Device Package: PG-TSLP-2-1
Current - Max: 100 mA
Power Dissipation (Max): 250 mW