Продукція > IGUS > BB-6000-B180-10-GL
BB-6000-B180-10-GL
BB-6000-B180-10-GL IGUS
xiros-B180-EN.pdf
Виробник: IGUS
Category: Roller Bearings
Description: Bearing: ball; Øint: 10mm; Øout: 26mm; W: 8mm; glass; Cage: polyamide
Type of bearing: ball
Internal diameter: 10mm
Outside diameter: 26mm
Width: 8mm
Rolling element material: glass
Cage material: polyamide
Race material: xiros® B180
Operating temperature: -40...80°C
Mechanical elements features: lubricant-free
Kind of Bearing: rolling
на замовлення 7 шт:
Написати відгук
Category: Roller Bearings, Description: Bearing: ball; Øint: 10mm; Øout: 26mm; W: 8mm; glass; Cage: polyamide, Type of bearing: ball, Internal diameter: 10mm, Outside diameter: 26mm, Width: 8mm, Rolling element material: glass, Cage material: polyamide, Race material: xiros® B180, Operating temperature: -40...80°C, Mechanical elements features: lubricant-free, Kind of Bearing: rolling.