Продукція > IGUS > BB-6706-B180-30-ES
BB-6706-B180-30-ES
BB-6706-B180-30-ES IGUS
xiros_B180.pdf
Виробник: IGUS
Category: Roller Bearings
Description: Bearing: ball; Øint: 30mm; Øout: 37mm; W: 4mm; Cage: polyamide
Type of bearing: ball
Internal diameter: 30mm
Outside diameter: 37mm
Width: 4mm
Rolling element material: acid resistant steel 316
Cage material: polyamide
Race material: xiros® B180
Operating temperature: -40...80°C
Mechanical elements features: lubricant-free
на замовлення 40 шт:
термін постачання 14-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Category: Roller Bearings, Description: Bearing: ball; Øint: 30mm; Øout: 37mm; W: 4mm; Cage: polyamide, Type of bearing: ball, Internal diameter: 30mm, Outside diameter: 37mm, Width: 4mm, Rolling element material: acid resistant steel 316, Cage material: polyamide, Race material: xiros® B180, Operating temperature: -40...80°C, Mechanical elements features: lubricant-free.