BB-MDR-60-12
BB-MDR-60-12 Advantech Corporation
MDR-60-x_SPEC_20Oct2020ds20201110153820.PDF
Виробник: Advantech Corporation
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W
Packaging: Box
Power (Watts): 60W
Features: Adjustable Output, Universal Input
Size / Dimension: 3.94" L x 1.57" W x 3.54" H (100.0mm x 40mm x 90.0mm)
Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Input Type: AC
Approval Agency: CB, CE, cULus, TUVgs
Efficiency: 86%
Current - Output (Max): 5A
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 3 kV
AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AC/DC DIN RAIL SUPPLY 12V 60W, Packaging: Box, Power (Watts): 60W, Features: Adjustable Output, Universal Input, Size / Dimension: 3.94" L x 1.57" W x 3.54" H (100.0mm x 40mm x 90.0mm), Operating Temperature: -20°C ~ 70°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Input Type: AC, Approval Agency: CB, CE, cULus, TUVgs, Efficiency: 86%, Current - Output (Max): 5A, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 3 kV, AC Voltage - Input: 85 ~ 264 VAC.
Інші пропозиції BB-MDR-60-12
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BB-MDR-60-12 BB-MDR-60-12 Виробник : Advantech MDR-60-x_SPEC_20Oct2020ds20201110153820.PDF Power Supplies - DIN Rail Mount 60W, 12VDC, 5A, AC-DC Single Output DIN Power Supply, Slim Plastic Case