BB000057BJ25036AC2 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: CAP CER 25PF 15KV
Packaging: Bulk
Tolerance: ±10%
Voltage - Rated: 15000V (15kV)
Applications: General Purpose
Capacitance: 25 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 25PF 15KV, Packaging: Bulk, Tolerance: ±10%, Voltage - Rated: 15000V (15kV), Applications: General Purpose, Capacitance: 25 pF.