Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBBK00160808100Y00
BBBK00160808100Y00
BBBK00160808100Y00 Pulse Electronics
BBBK00160808100Y00
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 500mA
DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 10 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 500mA, DC Resistance (DCR) (Max): 50mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 10 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBBK00160808100Y00 BBBK00160808100Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY_2cBBBK_Series-2089664.pdf Ferrite Beads 500 mA 25 % IMP=10 Ohms Shielded SMD/SMT DCR=50 mOhms - 55 C to + 125 C