Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBBK00160808101Y00
BBBK00160808101Y00
BBBK00160808101Y00 Pulse Electronics
BBSY_BBBK_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Ferrite Beads 400 mA 25 % IMP=100 Ohms Shielded SMD/SMT DCR=200 mOhms - 55 C to + 125 C
на замовлення 7767 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 47
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 400mA, DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBBK00160808101Y00 BBBK00160808101Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY,BBBK_Series.pdf Description: FERRITE BEAD 100 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 400mA
DC Resistance (DCR) (Max): 200mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 100 Ohms @ 100 MHz