Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBBK00201209202Y00
BBBK00201209202Y00
BBBK00201209202Y00 Pulse Electronics
BBSY,BBBK_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 2K OHM 0805 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.043" (1.10mm)
Current Rating (Max): 200mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 2K OHM 0805 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.079" L x 0.049" W (2.00mm x 1.25mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.043" (1.10mm), Current Rating (Max): 200mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 2 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBBK00201209202Y00 BBBK00201209202Y00 Виробник : Pulse Electronics BBSY_2cBBBK_Series-2089664.pdf Ferrite Beads 200 mA 25 % IMP=2 kOhms Shielded SMD/SMT DCR=700 mOhms - 55 C to + 125 C