Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBFY00100505102YHN
BBFY00100505102YHN
BBFY00100505102YHN PULSE ELECTRONICS
DATASHEET_BBFY00100505-HN_SERIES
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - BBFY00100505102YHN - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 250 mA, BBFY Series, 1.1 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051990
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
DC-Widerstand, max.: 1.1ohm
Qualifikation: -
isCanonical: Y
Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005]
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 250mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 1kohm
Produktpalette: BBFY Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 9992 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 132
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBFY00100505102YHN - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 1 kohm, 250 mA, BBFY Series, 1.1 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051990, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, DC-Widerstand, max.: 1.1ohm, Qualifikation: -, isCanonical: Y, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 250mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 1kohm, Produktpalette: BBFY Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).