Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBFY00100505601YHN
BBFY00100505601YHN
BBFY00100505601YHN PULSE ELECTRONICS
BBFY00100505601YHN
Виробник: PULSE ELECTRONICS
Description: PULSE ELECTRONICS - BBFY00100505601YHN - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 300 mA, BBFY Series, 0.7 ohm, ± 25%
tariffCode: 85051990
Produkthöhe: 0.5mm
rohsCompliant: YES
Toleranz der Impedanz: ± 25%
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: TBA
DC-Widerstand, max.: 0.7ohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
DC-Nennstrom: 300mA
Produktlänge: 1mm
euEccn: NLR
Impedanz: 600ohm
Produktpalette: BBFY Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Ferritmontage: Oberflächenmontage
Betriebstemperatur, max.: 125°C
Produktbreite: 0.5mm
SVHC: To Be Advised
на замовлення 10000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 107
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PULSE ELECTRONICS - BBFY00100505601YHN - Ferritperle, 0402 [Metrisch 1005], 600 ohm, 300 mA, BBFY Series, 0.7 ohm, ± 25%, tariffCode: 85051990, Produkthöhe: 0.5mm, rohsCompliant: YES, Toleranz der Impedanz: ± 25%, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: TBA, DC-Widerstand, max.: 0.7ohm, Qualifikation: -, Bauform/Gehäuse der Ferritperle: 0402 [Metrisch 1005], usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, DC-Nennstrom: 300mA, Produktlänge: 1mm, euEccn: NLR, Impedanz: 600ohm, Produktpalette: BBFY Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Ferritmontage: Oberflächenmontage, Betriebstemperatur, max.: 125°C, Produktbreite: 0.5mm, SVHC: To Be Advised.