Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBGK00160808152Y00
BBGK00160808152Y00
BBGK00160808152Y00 Pulse Electronics
BBGK_Series.pdf
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0603 1LN
Filter Type: Signal Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 150mA
DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm
Part Status: Active
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 1.5K OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Signal Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 150mA, DC Resistance (DCR) (Max): 700mOhm, Part Status: Active, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 1.5 kOhms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBGK00160808152Y00 BBGK00160808152Y00 Виробник : Pulse Electronics Yageo_06152023_BBGK_160808-3218873.pdf Ferrite Beads Chilisin EMI BEAD FILETER For General Signal Line Under 1GHz