Продукція > PULSE ELECTRONICS > BBHV00160808471Y00
BBHV00160808471Y00
BBHV00160808471Y00 Pulse Electronics
Виробник: Pulse Electronics
Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 0603 (1608 Metric)
Filter Type: Power Line
Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm)
Mounting Type: Surface Mount
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Height (Max): 0.037" (0.95mm)
Current Rating (Max): 2A
DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm
Number of Lines: 1
Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: FERRITE BEAD 470 OHM 0603 1LN, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 0603 (1608 Metric), Filter Type: Power Line, Size / Dimension: 0.063" L x 0.031" W (1.60mm x 0.80mm), Mounting Type: Surface Mount, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Height (Max): 0.037" (0.95mm), Current Rating (Max): 2A, DC Resistance (DCR) (Max): 100mOhm, Number of Lines: 1, Impedance @ Frequency: 470 Ohms @ 100 MHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
BBHV00160808471Y00 BBHV00160808471Y00 Виробник : Pulse Electronics BBHV_Series-2944115.pdf Ferrite Beads 2 A 25 % IMP=470 Ohms Shielded SMD/SMT DCR=100 mOhms - 55 C to + 125 C